Orbán Viktor portugál jobboldali politikust fogadott
Orbán Viktor miniszterelnök, a Fidesz elnöke pénteken a Karmelita kolostorban tárgyalt André Venturával, a portugáliai CHEGA párt elnökével - tájékoztatta az MTI-t Havasi Bertalan, a kormányfő sajtófőnöke.
A Fidesz elnöke és a portugál konzervatív pártvezető áttekintette a magyar-portugál kapcsolatokat, a nemzetállamok egyre jelentősebb szerepét a megújuló európai politikában valamint a Budapesten zajló CPAC konferencia eddigi eredményeit, melynek mindketten előadói voltak.
